Aplikacja podpowie, jaki to rozmiar

Wiele kobiet, nawet jeśli na co dzień dokonują znacznej części zakupów w Internecie, uwielbia buszować po sklepach. Często robią to nie tylko dlatego, że chcą coś kupić, ale również dla czystej rozrywki, przyjemności oglądania i przymierzania. Zdarzyło ci się, że nie wiedziałaś jaki rozmiar wybrać dla siebie w sklepie, bo na metce widniały same zagraniczne rozmiarówki? Twórcy aplikacji mobilnych również spotkali się z tym problemem i postanowili mu zaradzić. Przed kolejną wyprawą do centrum handlowego, warto zaopatrzyć się w aplikację, w której będzie można bez problemu dowiedzieć się, jaki rozmiar odzieży w rzeczywistości trzymasz w ręce.

Jeśli nic ci nie mówi numeracja rodem z Wielkiej Brytanii, USA czy Japonii, wystarczy, że sprawdzisz ją w swoim telefonie komórkowym. Europejskie tabele rozmiarów mogą znacznie różnić się od tych, które znajdziemy w innych miejscach świata. Prosta aplikacja z przelicznikiem rozmiarów może także pomóc nam uniknąć nie lada gafy. Okaże się szczególnie przydatna dla osób, które nie mają „oka”, pozwalającego im kupować przyjaciołom czy członkom rodziny ubrania bez poznania ich rozmiaru.

Nawet, jeśli nie wiesz, co znaczy angielski rozmiar 18, szczupła siostra, która dostanie od ciebie sukienkę w tym rozmiarze, może poczuć się nieco urażona.